Galime periodiškai atlikti šiuos darbus:

 • Pjauti veją esančią Jūsų teritorijoje
 • Prižiūrėti gėles ar gyvatvorėmis kiemą ar terasą
 • Periodiškai prižiūrėti aplinką

  Kiekvienam svarbu ir norisi gyventi tvarkingoje aplinkoje. Tačiau daugelis neturi ar negali skirti pakankamai laiko tvarkyti aplinką ir palaikyti joje ne tik švarą, bet ir estetinį vaizdą. Tačiau tai visiškai nereiškia, jog reikia taip ir gyventi. Priešingai – aplinkos tvarkymasmūsų įmonė pasirengusi padėti su visais laukiančiais darbais! Kol Jūs būsite užsiėmę savo darbu ir/ar asmeninių reikalų domėjimusi, mes pasirūpinsime, jog aplinkos tvarkymas nekeltų jokių rūpesčių ir sutvarkysime namo, įmonės kiemą, sodybos aplinką, kad čia sugrįžę gerai jaustumėtės. Priklausomai nuo situacijos ir užsakovų pageidavimų galime atlikti trumpalaikius, vienadienius, sezoninius darbus ar įgyvendinti ilgalaikius projektus.

  Individualūs aplinkos tvarkymo darbai

  Mūsų įmonė siūlo tiek trumpalaikių aplinkos tvarkymo darbų paslaugas, tiek ilgalaikius projektus. Kartais dėl tam tikrų priežasčių namo, įstaigos, sodybos aplinką prašoma sutvarkyti vienam kartui ir to pakanka, kad vėliau prižiūrėti viską būtų lengviau. Kitais atvejais klientai aplinką pageidauja tvarkyti keičiantis sezonams, siekiant parengti gražią veją, medelius, krūmus artėjančiai vasarai, ar sutvarkyti ir paruošti kiemą žiemai ir pan., o kartais reikalinga ir nuolatinė priežiūra, atliktų darbų palaikymas.

  Visus pageidavimus suderiname ir anksto, patariame, kaip viską atlikti geriau. Jei klientui jo vizija visgi lieka priimtinesnė, mes, sutelkdami visas pastangas, siekiameaplinkos tvarkymas2 ją įgyvendinti, primygtinai nesiūlydami savo idėjos. Taigi, klientai gali tikėtis tokio vaizdo, kokio ir norėjo.

  Kieme galime atlikti tiek tvarkymo, tiek aplinkos apželdinimo paslaugas. Mūsų komandos atliekami darbai:

    • vejos priežiūra: pjovimas, tręšimas, skarifikavimas, piktžolių naikinimas;
    • esamų ar naujų augalų priežiūra, sodinimas, persodinimas;
    • medžių, krūmų genėjimas, pjovimas;
    • vandens telkinių priežiūros darbai;
    • esamų takelių, aikštelių, tvorų priežiūra.

  Suteikite savo kiemui spalvų ir gyvybės!

  Dažnai girdime klaidingą nuomonę, jog kiemą prižiūrėti ir apsodinti patinkančiais augalais visiškai nesudėtinga. Iš tiesų tai klaidinga nuostata ir tikrai nepadeda pasiekti gražaus, kokybiško rezultato. Ja vadovaudamiesi žmonės augalus sodina jiems patinkančiose vietose, derindami tik tarpusavio išvaizdą. Deja, ne visada savo išvaizda derantys augalai gali augti šalia vienas kito, kadangi kažkuris gali užgožti kitą, trukdyti jam augti. Be to, neišmanant augalams parenkamos augimui netinkamos vietos. Profesionalai tai puikiai išmano ir žino, kokius augalus geriau sodinti pietuose, o kuriuos pravartu šiaurės pusėje ir pan. Tik apgalvoti sprendimai padės užauginti sveikus, žydinčius, vaisių duodančius augalus. Ypač tai aktualu norintiems turėti savo uogų, vaisių. Tad, jei norite

  Tvarkinga aplinka – smagu ir malonu sugrįžti

  Visuomet maloniau sugrįžti ten, kur tvarkinga ir jauku. Žinoma, norint, jog namo, įmonės kiemas džiugintų savo estetiniu vaizdu reikia įdėti nemažai pastangų. Jei neturite tam laiko – mes puikiai pasirūpinsime Jūsų veja, esamais augalais, pasodinsime naujų ir sukursime pageidaujamą kraštovaizdį, jį prižiūrėsime. Taip pat atliksime vandens telkinių, medžių, krūmų priežiūros darbus, sutvarkysime aikšteles, takelius, pro kurių plyšelius itin mėgsta išaugti piktžolės, samanos. Be to, prižiūrėsime tvorą, jei ši iš krūmų – nugenėsime tokia forma, kurios pageidauja klientas.

  Mūsų komanda vienu metu dirba su tiek projektų, kiek spėja įgyvendinti artimiausiu metu. Nemėgstame versti klientų laukti, todėl įmonėje efektyviai planuojame laiką, objektyviai pasiskirstome darbus, kas leidžia greitai pasiekti kokybiškų rezultatų. Aplinkos tvarkymas ir visi atliekami darbai fiksuojami sutartimis, teikiančiomis tiek klientams, tiek mums abipusę naudą ir garantijas. Turint klausimų dėl tam tikrų darbų, kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais. Bendradarbiaudami galėsime surasti ir įgyvendinti geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkančius sprendimus.