• stiklinių paviršių valymas,
  • vitrinų valymas,
  • veidrodžių valymas,
  • individualių namų, ofisų, butų langų valymas,
  • langų valymas NANO technologijomis.

Pastato išvaizdą lemia nemažai aspektų ir sudėtinių dalių: fasado apdaila, pasirinkta stogo danga, jos derėjimas su visu pastatu, kitos dalys ir tinkama namo priežiūra. Čia įskaitant ir apdailos remonto, jei reikia sienų plovimo darbus, langų valymą. Nors kartais tokie darbai laikomi smulkmena, tačiau jie stipriai prisideda prie bendro pastato vaizdo. Dėl to siekiant tvarkingai atrodančio rezultato, būtina pasirūpinti ir jų atlikimu.

Langų valymo paslaugos įmonėms

langu valymas2Įmonės fasadas ir vidaus apdaila, bendra tvarka įmonės viduje – klientams ir verslo partneriams apie bendradarbiaujančią įmonę pasako labai daug. Juk akivaizdžiai matoma netvarka, nenuvalyti langai, nesutvarkytos bendros kolegų darbo, poilsio vietos akivaizdus įrodymas, jog įmonėje nesilaikoma tvarkos taisyklių. O tai vienas iš signalų, kuris klientams ar investuotojams išduoda negebėjimą susitvarkyti su visomis užduotimis. Jei įmonė nesugeba pasirūpinti savo patalpų tvarka, kaip sugebės užtikrinti darbų, sandorių kokybę? Tačiau net jei įmonė neturi valytojos, kuri būtų už tai atsakinga, galima samdyti švaros darbus atliekančias specializuotas įmones, padėsiančias palaikyti švarą ir tvarką įstaigoje.

Fasado apdaila, prižiūrėtos sienos, langų švara padeda užsakovams, klientams, investuotojams susidaryti nuomonę apie viduje dirbančią komandą. Kuomet pastato išorė neprižiūrėta ir apleista į jo vidų įeiti net nesinori, tiesa? Tad, langų valymas yra labai aktuali ir neišvengiama paslauga įmonėms, kurios įsikūrusios didesnėse patalpose, kur yra nemažai langų (tiek didesnių, tiek mažesnių). Svarbu pasirinkti langų valymo įmonę, kuria galima pasitikėti.

Langų valymo paslauga individualiems namams

Ši paslauga naudinga ir individualių namų savininkams. Dažnai naujos statybos ar langu valymas3restauruotose namuose įrengiami itin dideli langai, kuriuos nuvalyti gana sudėtinga, toks darbas reikalauja nemažai jėgų ir laiko. Jei ši užduotis per sudėtinga ar nenorite gaišti savo savaitgalio laiko, galite visiškai pasikliauti mūsų paslaugomis: tiek atliktu kokybišku darbu, tiek darbų įvykdymu sutartu metu. Taigi, jei sutariame nuvalyti langus iki tam tikros dienos, klientai gali būti tikri, jog taip ir bus, kadangi niekuomet neprižadame to, ko negalėtume padaryti.  

Taigi, jeigu neturite pakankamai laiko ar jėgų ir vėl gaišti laiko langų valymui, siūlome savo paslaugas. Tai ypač pravers, kuomet langus reikia nuvalyti po atlikto fasado remonto, kai prisikaupia nemažas sluoksnis dulkių.

Nepriekaištinga darbų kokybė

Langų valymas gali sudaryti ir nemažai funkcinių problemų, be abejo, tai užima ir daug langu valymaslaiko. O dar prie to – gali būti ir nekokybiškas (su paliktomis purvo dėmėmis, dryžiais, nubėgusių vandens lašelių ruožais). Visų šių niuansų galima išvengti pasirinkus specializuotas valymo paslaugas teikiančias įmones.

Mūsų komandoje dirba atsakingos ir patikimos moterys, darbus atliekančios itin kruopščiai. Nepaliekame matomų dryžių, nemaloniai rėžiančių akį iki kito langų valymo, kurį įmonė, be abejo, nori atidėti kuo įmanoma ilgesniam laikui. Taip pat nepaliekame jokių dėmių, nešvarumų, kurie gali būti susikaupę netgi ir labai nepatogiose vietose valymui, kadangi prireikus pasitelkiame specialią, mums padedančią tai įveikti, įrangą. Be abejo, valant langus pasirūpiname ir langų rėmais, kurie dažnai dėl dulkių sluoksnio būna praradę savo pirminę išvaizdą, tad, net tik pasirūpiname švara, bet ir padedame atsinaujinti!

Dėl langų valymo paslaugų galima susitarti vienam kartui ar pastoviam valymui ir priežiūrai. Taigi, galime atvykti tiek prireikus paslaugų tam tikru metu, tiek siekiant švarą palaikyti visą laiką. Su klientais pasirašomos sutartys, kuriose numatomos visos darbų sąlygos, laikotarpis, kuriuo bus dirbama, išrašomos sąskaitos faktūros.

Stebėkite pasaulį pro spindinčius langus!