Mūsų darbuotojai atvyks į Jūsų biurą, sandėlį, namus ar butą pagal pasirinktą Jūsų tvarkymo periodiškumą bei:

 •   Nuvalys dulkes bei voratinklius
 •   Sutvarkys virtuvėlę bei San mazgus
 •   Išssiurbs bei išplaus grindų dangą su valymo priemonėmis specialiai parinktoms Jūsų dangai
 •   Periodiškai išvalys langus 

  Kokie valymo darbai gali būti atliekami?

  Mūsų komanda atlieka įvairius individualių namų, butų, visuomeninių ar komercinių ofisu valymaspatalpų, maisto pramonės cechų, sandėlių valymo darbus, kurių periodiškumą nusprendžia pats užsakovas. Mes galime išvalyti naujai įrengtas patalpas po statybų laikotarpio, kas dažnai patiems savininkams sukelia daug nepatogumų, ypač rūpinantis statybinių medžiagų išvežimu ir tinkamu apdorojimu; pasirūpinti valymu persikraustant į naujas patalpas ar atnaujinant esamas. Kiekvienas naujas projektas derinamas pagal individualius klientų poreikius, kurie geriausiai atitiktų norimą užsakovo galutinį rezultatą. Paslaugų teikimo metu gali būti valomos ne tik patalpos, bet ir esantys baldai, kilimai, technika. Dėl to, jei iki valymo patalpose tvyrojo nemalonus, įsisenėjęs kvapas, jį galėsite pamiršti.

  Valymo paslaugos tiek įmonėms, tiek užsiėmusiems žmonėms

   Valymo paslaugos – pagrindinė mūsų įmonės veiklos sritis, kuria be perstojo valymas2užsiimame jau daugelį metų, todėl užsakovams galime pasiūlyti profesionalius sprendimus. Sudarant sutartis iš anksto numatome, kokius darbus ir iki kada reikės atlikti, kiek visa tai kainuos. Valymo uždaviniai derinami pagal kliento pageidavimus, todėl yra tinkami tiek individualių namų, butų, tiek mažesnių ar didesnių visuomeninių, komercinių patalpų tvarkymui.

  Kokiais atvejais verta pasirinkti švaros paslaugas teikiančias įmones?

  Kartais nedidelėms įmonėms finansiškai per sunku ar nėra efektyvu kurti naują darbo vietą valymo darbus atliksiančiam žmogui. Tokios įstaigos neretai išsiverčia be patalpu valymastokios pareigybės, kuomet kolegos pasidalija valymo darbus tarpusavyje. Nereikėtų pamiršti, kad darbuotojus tokia veikla gali išsekinti, ypač besikaupiant didesniam kiekiui darbų, kai blaškymasis po darbo tikrai neprideda geresnės savijautos. Dažniau tai mažina darbuotojų efektyvumą, kadangi tinkamai nepailsėjęs žmogus yra mažiau efektyvus dirbant pagrindinius darbus. Be abejo, kurį laiką taupant pinigus galima susispausti ir visiems labiau pasistengti, tačiau plečiantis paslaugų verslui neišsiverčiama be pagalbos iš šalies. Tokiu atveju mes galime pasiūlyti savo paslaugas.  Naudinga žinoti, jog kiekvieną kartą atlikus valymą visi paviršiai padengiami specialiomis ir tam tikrai dangai pritaikytomis medžiagomis, padedančiomis ilgiau išlaikyti tą paviršių švarų ir nepažeistą aplinkos sąlygų.

 • Dažnai valymo paslaugas atliekame įstaigoms, kuomet valytojas atostogauja ar prireikia papildomos pagalbos prieš higienos patikrą. Kruopščiai išvalyti visas dideles patalpas vos keliems darbuotojams gali būti per sudėtinga ir iki numatyto termino gali pritrūkti laiko. Taigi, mes visuomet atskubėsime į pagalbą!
 • Įmonių patalpų, individualių namų bei butų valymą galime atlikti vos vieną kartą ar periodiškai, reguliariai. Tai ypač paranku įmonėms, kurios nesamdo valytojo bei užsiėmusiems žmonėms, kuriems nereikia trukdyti savo užimtos dienotvarkės. Juk ne paslaptis, kad dirbdami ir taip vos spėjame suktis greitai lekiančiame gyvenimo ritme, tad kam rūpintis ta sritimi, kuria už mus daug greičiau gali pasirūpinti specialistai? Patikėkite savo užduotis mums ir pamirškite rūpesčių laiką, kurį galėsite skirti patinkančiai veiklai.
 • Dalinį ar kapitalinį valymą galime padaryti vieną, kelis kartus ar reguliariai kiekvieną mėnesį/sezoną. Įvairius valymo darbus atliekame klientams patogiu metu, todėl jei reikia, atvažiuojame ir dirbame ne darbo metu: vakare, savaitgaliais. Tai labai aktualu įmonėms, kurios dienos metu priima klientus, nenori trukdyti savo darbuotojų ar negali išjungti tam tikrų įrenginių, ištuštinti sandėlių, todėl valymas vakare ar naktį tampa vienintele išeitimi.
 • Namų ar patalpų tvarkymas ir valymo darbai neretai ženkliai sutrumpina mūsų laisvalaikį ir sukelia įvairiausių nepatogumų. Tačiau viso to galima paprasčiausiai išvengti suradus profesionalias valymo paslaugas teikiančią įmonę, kuri padės įgyvendinti tai, ko reikia.